karolek

Dom Studencki "Karolek" zlokalizowany jest w pobliżu najistotniejszych atrakcji miasta - Międzynarodowych Targów Poznańskich, Zamku Cesarskiego oraz Starego Rynku. Atrakcyjne usytuowanie - 2 km od Dworców PKP i PKS oraz łatwy dojazd do Portu Lotniczego "Ławica" - pozwala na szybką komunikację w obrębie miasta. W najbliższym sąsiedztwie akademika znajdują się Szpitale Kliniczne Uniwersytetu Medycznego, sale wykładowe i konferencyjne, Centrum Stomatologii, Centrum Biologii Medycznej, Centrum Kongresowo-Dydaktyczne i Biblioteka Główna. Obok "Karolka" znajdują się również trzy inne domy studenckie: "Eskulap", "Aspirynka" i "Medyk".
ZAKWATEROWANIE:

Do dyspozycji studentów oddajemy 144 pokoje:
- 120 pokoi jednoosobowych
- 24 pokoje dwuosobowe

WYPOSAŻENIE:

Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone: telefon, internet (stałe łącze), lodówka oraz sejf. Do dyspozycji studentów oddajemy również dwa pokoje nauki, pralnię oraz suszarnię.

W każdym pokoju znajduje się komfortowa łazienka z prysznicem.

Na każdym piętrze znajduje się nowocześnie umeblowana kuchnia wyposażona w kuchenki oraz piekarniki, co daje możliwość samodzielnego przygotowania posiłku.

Zapraszamy do organizowania konferencji lub szkoleń w naszym akademiku. Wszechstronna i funkcjonalna, klimatyzowana sala konferencyjna dla 56 osób jest wyposażona w najwyższej klasy sprzęt: rzutnik multimedialny, ekran, stałe podłączenie do Internetu oraz telewizor.

WYŻYWIENIE:

Zapraszamy do restauracji z kuchnią polską zlokalizowanej na parterze budynku, która kusi różnorodnością polecanych potraw i korzystnymi cenami.

DODATKOWE ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W DS. "KAROLEK":

Student zakwaterowujący się w naszym Domu Studenckim może nieodpłatnie otrzymać dodatkowe wyposażenie w skład którego wchodzą: pościel, koc, poduszka, kołdra, lampka na biurko oraz kabel do Internetu. Każdy student otrzymuje ponadto środki czystości przeznaczone do samodzielnego utrzymywania pokoju w czystości.

Palenie jest zabronione na terenie akademika.

INTERNET:

Internet (stałe łącze) jest dostępny w pokojach i jest bezpłatny.

DODATKOWE OPŁATY

Do opłaty za akademik dolicza się indywidualne zużycie mediów, które jest rozliczane na podstawie liczników znajdujących się w każdym pokoju. Pralki uruchomiane są za pomocą żetonów, w które student zaopatruje się w administracji budynku. Cena żetonu to 5 zł.

kontakt

Dom Studencki Karolek
ul. Rokietnicka 5E
60-806 Poznań
tel. 61 844 5202 (administracja)
tel. 61 844 5204 (portiernia, czynna całą dobę)