KOMUNIKAT CENTRUM OBSŁUGI DOMÓW STUDENCKICH

Drodzy mieszkańcy,

W związku z planowanym remontem DS. Eskulap zamieszkanie będzie możliwe do 30 czerwca 2024 r.  Studenci, którzy będą mieli planowe zajęcia bądź egzaminy będą mogli pozostać do dnia następnego po zakończeniu zajęć lub terminie egzaminu, jednak nie dłużej niż do 16 lipca 2024 r.

Zamieszkanie w pozostałych domach studenckich w czasie wakacji będzie możliwe tylko w przypadku wolnych miejsc.

W roku akademickim 2024/2025 wszystkim mieszkańcom (studentom, doktorantom UMP), którzy nie zakończą aktualnych studiów i wyrażą chęć zamieszkania w domach studenckich UMP będą zapewnione miejsca w akademikach Uniwersytetu.

Mieszkańcy (studenci, doktoranci UMP), którzy nie zakończą aktualnych studiów będą mieli pierwszeństwo w kontynuowaniu zamieszkania na rok 2024/2025 w domu studenckim, w którym będą mieszkali w dniu 30 kwietnia 2024 r. Mieszkańcy (studenci, doktoranci UMP) Eskulapa na dzień 30 kwietnia 2024 r. będą ubiegali się o miejsca w pozostałych domach studenckich. Osoby dotychczas zajmujące samodzielnie pokój dwuosobowy będą mogły ubiegać się wyłącznie o miejsce w pokoju dwuosobowym.

Nabór na nowy rok akademicki planowany jest na początku maja, szczegółowe informacje odnośnie naboru zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

Chcąc ułatwić mieszkańcom zmianę miejsca zamieszkania już teraz obecni mieszkańcy (studenci, doktoranci UMP) DS. Eskulap niebędący na ostatnim roku studiów mogą przekwaterować się do innych akademików w miarę dostępnych miejsc. Zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt z administracją danego domu studenckiego w celu zakwaterowania (wymagane jedno zdjęcie do karty mieszkańca). Ilość dostępnych miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, nie prowadzimy mailowej/telefonicznej rezerwacji miejsc. Informacja o wolnych miejscach jest umieszczona na stronie https://cods.ump.edu.pl/wolne-miejsca

Administracja Centrum Obsługi Domów Studenckich